Discomania Oilhead 12. posms - kartinganams.lv
Pirmās sacensības jaunajā trasē!
13. February, 2019
openkart-logo
Openkart – Attīstības līgas 1.posms
26. February, 2019
Show all

Discomania Oilhead 12. posms

Discomania Oilhead

Discomania Oilhead

Atšķirībā no trases atklāšanas sacensībām, kurās tika izmantots FastLap formāts, DOH 12. posms notiks pēc klasiskā formāta ar kvalifikāciju, pusfināliem, fināliem un džokerapli. Izveidojot džokerapli jaunajā trasē, tā tiks nedaudz modificēta – saīsināta. Kā jau ierasts iekštelpu trasēs, džokeraplī būs jāiebrauc vairākas reizes – šoreiz divas, kas būs vienīgais legālais veids, kā uzlabot savu kvalifikācijas rezultātu. Šada tipa trasēs, ņemot vērā, ka apdzīšana nav iespējama, tad vissvarīgās sacīkšu daļas ir kvalifikācija un džokerapļa stratēģija, tāpēc kvalifikācijas ilgums būs garāks – 8 minūtes.

Diemžēl trases gokartiem nav iespējams pievienot atsvarus, kā arī dēļ gokarta uzbūves ir neiespējami uzmontēt čempionāta atsvara somiņas, tāpēc svaru izlīdzināšana netiks veikta. Bet trasē, kurā nav garu taišņu, tam būs mazāka nozīme.

Ņemot vērā, ka trasē pagaidām ir pieejami tikai 5-6 gokarti, tad sacensības sāksies pusstundu ātrāk. Kam ir iespēja un kas grib braukt vairākus treniņus, lūdzu, ierodaties uz 17:30.

Trasē ir ļoti ērta un silta uzgaidāmā telpa, kur var iegādāties kafiju, apskatīties TV un uzspēlēt galda tenisu, tāpēc ilgās sacensības paskries vēja spārniem…;)


Posma dienas kārtība, pieņemot, ka piedalīsies 25-28 dalībnieki:

17:30 – 18:40 reģistrācija
17:45 – 18:45 brīvie treniņi (10 EUR/7 minūtes)
18:50 – 19:05 dalībnieku sapulce
19:10 – 20:15 kvalifikācija
20:25 – 21:30 pusfināli
21:45 – 22:55 fināli
23:00 – 23:10 apbalvošana

Lai pieteiktos sacensībām, izmantojiet savus profilus vai sūtiet e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv, norādot nolikumā minēto informāciju.

Dalības maksa – EUR 30.00.

SACENSĪBU FORMĀTS:

– kvalifikācija, pusfināli un fināli.

– katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

– pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

– zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

– tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu vai divas reizes, atkarībā no trases.

Comments are closed.

Latviešu