SWS (Sodi World Series) XL Riga 1.posms / Openkart Att līgas 2.posms - kartinganams.lv
KartinganamsXL Riga - Openkart čempionāta 1. posms
Kartinga nams XL Riga – Openkart čempionāta 1. posms
12. March, 2019
Show all

SWS (Sodi World Series) XL Riga 1.posms / Openkart Att līgas 2.posms

Pirmdien, 29. aprīlī, “XL Rīga” kartinga trasē Ūdens ielā notiks Openkart Attīstības līgas otrais posms, kas vienlaikus būs arī Sodi World Series Latvijas nacionālās atlases sacīkste – pirmā šajā trasē un pirmā ārpus sporta kompleksa “333”. “XL Rīga” ir otrā Latvijas trase, kas pievienojas Sodi World Series sistēmai, tātad arī šajā trasē notiekošajās SWS Sprint Cup sacīkstēs ir iespējams vākt punktus nacionālajā un Pasaules rangā. Sacensībās tradicionāli telpu trasēm ar ierobežotām apdzīšanas iespējām izmantosim tā saucamo kausa izcīņas formātu, kurā katrs dalībnieks ar katru no sešiem trases kartiem veiks vienu 5 minūšu braucienu uz labāko apļa laiku – uzvarēs braucējs, kura sešu braucienu labāko apļa laiku summa būs vismazākā. Izmantosim arī atsvarus. Attīstības līgas trim labākajiem Dāvanu kartes no “XL Rīga”.

Lai arī šajās sacīkstēs braucējiem būtu iespēja vienas sacīkstes laikā uzradīt divus rezultātus, tad Sodi World Series ieskaitē būs interesants āķis, proti, pirmo ieskaiti veidos kopējā ātrāko apļu laiku summa, kas uzrādīta ar kartiem, kuru numuri ir trīs nomināli mazākie (piemēram – 3, 6, 7), bet otru ieskaiti veidos kopējā laika summa, kas uzrādīta ar nomināli lielākajiem kartu numuriem (piemēram 8, 44, 55). Abas ieskaites aizpildīsies pakāpeniski un rezultāts būs redzams pie katras rezultātu izdrukas. Savukārt Attīstības līgas rezultāts būs klasisks – visu sešu braucienu labāko apļu laiku summa.

Par pieteikšanos Attīstības līgai un SWS ieskaitēm vairāk aprakstā >>>

Formāts

Formāts – 6 x 5 minūtes uz ātrākajiem apļiem
SWS 1. ieskaites rezultāti ar kartiem, kuru numuri ir trīs nomināli mazākie (piemēram – 3., 6., 7.)
SWS 2. ieskaites rezultāti ar kartiem, kuru numuri ir trīs nomināli lielākie (piemēram – 8., 44., 55.)
Virziens – pa pulksteni, konfigurācija izmainīta pirmajā trases sekcijā.
Pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar piemiņas medaļām un šampanieti
Dalības maksa 40 EUR.

Pieteikties abiem ieskaites braucieniem SODI mājas lapā (tie, kas to dara pirmo reizi, ir jāizveido savs DIN – Driver’s Identification Number, kā Affiliate track jānorāda vai nu XL Rīga trase vai 333). SWS Sprint Cup ieskaitē piedalās braucēji, kuriem šī gada laikā apritēs ne mazāk kā 15 gadi.

AL 2.posma un SWS XL Rīga 1. posma (29.04.2019) dienaskārtība
18.15 treniņi (4 min = 5 EUR)
18.30 dalībnieku reģistrācija
19.00 dalībnieku sapulce
19.15 sacensību braucieni
22.00 apbalvošana

Dienaskārtībai ir informatīvs saturs un tā var mainīties atkarībā no dalībnieku skaita.

Comments are closed.

Latviešu