Cepumi » kartinganams.lv

Cepumi, tie kas sīkfaili

Kartings RD tīmekļa vietnes izmanto sīkfailus (angļu val. cookie). Sīkfails ir informācija, kuru tīmekļa vietne (vietne) ievieto Jūsu datora sīkfailu datnē.
Ir divu veidu sīkfaili. Pastāvīgie sīkfaili paliek datorā pastāvīgi. Tos izmanto, piemēram, lai atpazītu, ka Jūs esat biežs vietnes apmeklētājs, lai pielāgotu vietnes saturu atbilstoši Jūsu vajadzībām, vai arī lai ievāktu statistikas datus.

Turpretī sesijas sīkfaili pastāv īslaicīgi, un, izejot no vietnes vai aizverot pārlūkprogrammu, tie nesaglabājas. Sesijas sīkfailus izmanto, lai iespējotu noteiktas vietnes funkcijas, piemēram, formas aizpildīšanu, kas nodrošina pieteikšanos pakalpojumam vai rezervācijai, pirkuma veikšanu u.tml.

Mūsu vietnēs sīkfailus parasti izmanto lietotāja darbību atvieglošanai. Sīkfaili ļauj mūsu vietnes serveriem Jūs atpazīt, kad piekļūstat vietnei, un automātiski pielāgot saturu atbilstoši Jūsu vajadzībām. Sīkfailu izmantošana palīdz mums uzzināt par mūsu lietotāju vajadzībām. Tie nodrošina mums arī vietnes izmantošanas statistikas datus, ko izmantojam, lai novērtētu tās darbības rezultātus un uzlabotu tos.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nevienā brīdī nesaglabājam nekādus personas datus, ja vien Jūs pats neesat izvēlējies reģistrēties un identificējis sevi kā mūsu klientu. Dažādi pakalpojumu sniedzēji, kuri palīdz mums sniegt tīmekļa pakalpojumus, var izveidot mūsu sīkfailus. Šāds pakalpojumu sniedzējs ir, piemēram, analīzes rīks Google Analytics.

Tiek uzskatīts, ka mūsu vietnes lietotāji ir piekrituši sīkfailu izmantošanai, ja viņu pārlūkprogrammā ir iestatīta sīkfailu pieņemšana. Ja jūs nepieņemat sīkfailus, tas ierobežos mūsu vietnē pieejamo pakalpojumu un funkciju izmantošanu, piemēram, Jūs nevarēsiet saglabāt savus personiskos iestatījumus vai veikt darījumus tiešsaistē.

Jūs jebkurā brīdī varat izvēlēties, lai Jūsu pārlūkprogramma pieņemtu sīkfailus. Ja nevēlaties, lai tas notiktu, Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai tā automātiski atspējotu tos, vai lai tā Jūs informētu ik reizi, kad kāda tīmekļa vietne pieprasa pievienot sīkfailu. Lūdzu, izmantojiet savas pārlūkprogrammas palīdzības funkciju, lai veiktu nepieciešamos iestatījumus.

Latviešu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com